• Ak Parti Aydın İl Başkanı'na İnce Göndermeler.

  Efeler ilçe Başkanlığından istifa ettirilen Çağatay Gülaştı, konu ile ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, İl Başkanı Ömer Özmen’in yüzüne haykıramadığı yada kamuoyu ile paylaşamadığı, bazı detayları nazik bir üslüpla haykırdı.

  01:21:06 | 2020-04-09

  Ak Parti Aydın Teşkilatında seçim takvimi belirlenmiş, yapılacak olan teşkilat seçimlerine kadar mevcut ilçe başkanları ve yönetimleri ile gidileceği söylenmişken, Dünyayı etkisi altına alınan koronavirüs nedeni ile teşkilat seçimleri ileri bir tarihe ertelenmişti.

  Ak Partide zaman zaman görülen, neye ve kime hizmet ettiği anlaşılamayan manevraların bir yeniside, millet virüs salgını ile uğraşırken gerçekleşti.

  Bazı İlçe Başkanlarının önümüzdeki seçimlerde aday olmamaları sağlandı, yerlerine ilçe ilçe yeni isimler belirlendi, belirlenen isimlerin ilçe başkanı olması adına’da tek liste ile seçimlere gidileceği teşkilatlara aba altından sopa gösterir gibi anlatılmış oldu.

  Seçimleri beklemeden de gözden çıkardıkları ilçe başkan ve yönetimlerinin istifaları alınarak, belirledikleri yeni ilçe başkanlarını atadıklarını açıkladılar. Bu durumu gerçekleştirme ihalesini de  il başkanı olarak Ömer Özmen’e verdiler.

  Akliselim bir değerlendirme yapıldığında, yapılan bu siyasi atraksiyon Ak Parti Aydın Teşkilatları adına bir ÖLÜ DOĞUM dur.

  Geçmişte bu tür uygulamalar Aydın Ak Parti Teşkilatlarında çok sıklıkla yapıldığındandır’ki, Pati, Aydında başarılı olamamaktadır.

  Alınan duyumlara göre İl Başkanı Ömer Özmen’in koltuğunu sağlama almak adına böyle bir uygulamaya gidildiği partiler arasında virüsten sonra en çok konuşulan konulardan biri.

  Efeler ilçe Başkanlığından istifa ettirilen Çağatay Gülaştı, konu ile ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, İl Başkanı Ömer Özmen’in yüzüne haykıramadığı yada kamuoyu ile paylaşamadığı, bazı detayları nazik bir üslüpla haykırdı.

  ‘’FETÖ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR DEDİ.

  BEN VE ARKADAŞLARIM KAMU KURUMU İHALELERİNE GİRMEDİK DEDİ.

  DAVANIN ASIL SAHİPLERİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM DEDİ’’.

  Bu üç konu başlığı altında yapılan serzenişin tamamının Ömer Özmen’e yapıldığı anlaşılmaktadır. Konu ile ilgili İl başkanı Ömer Özmen’in bu üç başlıkla ilgili cevap verip veremiyeceği Aydın kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.

  Çağatay Gülaştı’nın Sosyal medya paylaşımı.

  ‘’Kamuoyuna Duyurulur:
  İl Başkanımız Sn Ömer ÖZMEN’in ertelenen Efeler ilçe kongresi sonrası Efeler ilçe yönetim kurulumuzun istifasının alınması tebliğini saygıyla karşılıyor.Kongreye kadar atama yoluyla gelecek yeni başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyorum.Bu kutlu yolculukta kırmızı çizgilerimiz olan FETO terör örgütüne karşı dik duruşları ve hiçbir Kamu Kurum ihalesinde yer almamak konusunda hassasiyet gösteren önce millet,önce memleket anlayışı İle ilçe yöneticiliği yapan yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Tüm ilçe teşkilat kademelerimize;özellikle broşür dağıtan,bayrak asan ,sandıkları bekleyen,karşılıksız seven davanın asıl sahiplerine şükranlarımı sunuyorum.Fedakarlıklarla yürüttüğümüz ilçe başkanlığımızı bugün “Siyasi Fedakarlık” ile sonlandırıyoruz”.Bundan sonra da Davamızın neferi Aydın ilimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz.Kamuoyuna ve kıymetli hemşehrilerimize Saygılarımla..’’