• Karaarslan’a, firarda iken bile ihale verilmiş…

  FETÖ imamı firarda iken şirketinin adını değiştirmiş.. Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan’ın firari olduğu 2018 yılı başında DKR Denetim adındaki şirketinin ismini EKA’ya çevirdiğini ve bu sayede ticari faaliyetlerini gizlemeye çalıştığını ortaya çıkarıldı.

  18:54:46 | 2019-07-25

  http://yavuzlarmylife.com

  CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile maddi ilişki kuran FETÖ Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan’ın ticari faaliyetlerini göz önünden kaçırmak için uyguladığı taktik Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ortaya çıkarıldı.
  JET HIZIYLA DEĞİŞTİRDİ

  29 Eylül 2017’de şartlı tahliye olan ardından yakalandığı 18 Ocak 2018 tarihine kadar firari duruma düşen Erkan Karaarslan, jet hızıyla CHP’li belediyelerle iş yaptığı şirketinin adını değiştirdi.

  Buna göre; FETÖ Belediyeler İmamı 12 Ocak 2018 tarihinde DKR Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali ve Denetim Anonim Şirketi’nin ismini EKA Serbest Muhasebeci Mali Denetim ve Anonim Şirketi’ne dönüştürdü. Söz konusu değişim 24 Ocak 2018 tarihli sicil gazetesinde yer aldı.

  FİRARİ İKEN 2 İHALE ALDI

  Erkan Karaarslan’ın firariyken isim değişikliğine gittiği DKR A.Ş isimli şirketiyle Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden “KDV iadesinin temini”, yine CHP’li Avcılar Belediyesi’nden ise “Bağımsız denetim danışmanlığı” adı altında ihaleler aldığı belirlendi. 

  Karaarslan ile Çerçioğlu’nun ihaleye fesat karıştırma ve resmi evrakta sahtecilik suçunu işledikleri iddiası ile birlikte yargılanmalarına devam ediliyor.

  Haber Kaynağı:

  http://fetogercekleri.com/ozel-haber/feto-imami-firariyken-sirketinin-adini-degistirmis/