• Ne Oldu ÖZGÜR BASIN, Osman Efendi.

  Gazetemize erişim engeli getiren cüretin, cahil cesareti olduğunu çok yakında kendiside anlayacak, ancak; iş işten geçmiş olacaktır.

  00:37:50 | 2020-04-05

  24.03.2020 tarihinde gazetemizde yapılan ‘’YILIN BİLİM ADAMIMI FLİM ADAMIMI’’ Başlıklı haberimizin yayınlandığından birkaç saat sonra, ADÜ  (Adnan Menderes Üniversitesi)’ den  yakın dostlarımız bizi aradı. Gazetemizin sayfasına internet üzerinden ulaşamadıklarını söylediler.

  Yaptığımız haber kişi’yi kendi düzmece söylemlerinden olabilir ama,  kurumu rencide edebilecek, uydurma bilgiler,yalan yanlış belgeler  üzerinden yaptığımız yada yapabileceğimiz bir haber olmadığı tüm açıklığı ile ortada iken, Kendisini koruma adına’mı, yoksa , gazetemizin yapmış olduğu haberin kariyerine zarar verebileceğini’mi düşünmüş olacak bilinmez, ancak Gazetemize erişim yasağı  getirmeyi bilecek kadar cüretkar olduğu tüm açıklığı ile ortada. ADÜ Rektörü Prof. Osman Selçuk Aldemir’e Adı geçen haberimizi bir kez daha okumasını tavsiye ediyoruz.

  ( http://www.aydingundem.net/yilin-bilim-adamimi-film-adamimi-h5831.htm)  

  Haberin tamamı kendisinin  piyasaya pompaladığı, yalansa yalan,bilemeyiz, doğruysa, kime ve neye göre sorduğumuz bir haberdir. Cevap ?, cevap yok. Erişim engeli  var.

  Dahası;  watsap, facebook gibi sosyal medya hesaplarından’da yasaklamak.

  Gazetemize erişim engeli getiren cüretin, cahil cesareti olduğunu çok yakında kendiside anlayacak, ancak;  iş işten geçmiş olacaktır.

  Hatırlatmak istediğmiz bir konu daha var ;

  Bir yıl önce Rektör atandığı günlerde, ÖZGÜR BASIN diye nutuk attığını herkes bilir. Kendisinden önce ADÜ de erişimi yasaklanan aydınpost adındaki haber sitesini hemen ulaşıma açacağını söyleyende, erişime açanda  bu Rektör.

  Ne oldu ÖZGÜR BASIN  ?

  Dün dündür, bugün bugündür diye düşünüyorsa,

  Kendisine;  yarınların da geleceğini hatırlatmak isteriz.

  Rektör Osman Selçuk Aldemir’e  bir tavsiyede bulunmak isteriz,

  Bütün Dünya bu günlerde Korona virüsle mücadele ile uğraşırken, sizde haberimizin üst kısmında belirttiğimiz cesaretinizi toplayıp, Hastanenizin eksikleri ile uğraşırsanız faydalı bir iş yapmış olursunuz.

  Hocamıza hiçbir mecradan ulaşamadığımız için, bir duyumumuzuda buradan aktarmış olalım.

  Ortalıkta dolaşan bir fotoğraftan bahsediyoruz. Altınıda çizelim..

  Tarifi şöyle….   Türkçe…..

   İncirliova, Osmanbükü, Genel sekreter, sekreter, spor fakültesi,Yüksek lisans,  Reşat, Diş Hekimliği fakültesi, santral, İktisadi işletme…