• Akşener Aydın adaylarını tanıtacak

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aydın’da Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkan Adaylarını tanıtma toplantısına katılmak üzere 15 Şubat 2024 Perşembe günü Aydın’a geliyor.

  18:20:48 | 2024-02-14

  Aydın’da şimdiye kadar Kuşadası, Karacasu, Karpuzlu, Bozdoğan, Sultanhisar, Efeler, Köşk ve Didim’de belediye başkan adaylarını belirleyen İYİ Parti, Aydın Büyükşehir ve 9 ilçe belediye başkan adayını ise henüz açıklamadı.

  31 Mart’ta yapılması planlanan yerel seçimlere, ittifaksız girme kararı alan İYİ Parti’de, Genel Başkan Meral Akşener, 15 Şubat Perşembe günü Aydın’a gelecek. İlk olarak Efeler Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kuvay-ı Milli Müzesi’nin açılışını yapacak olan Akşener daha sonra  Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda partisinin belediye başkan adaylarını tanıtacak.

  KUVAY-İ MİLLİYE MÜZESİNİ HİZMETE AÇACAK

  Kentte ve Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan çok sayıda projeyi hayata geçiren Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, bu ilklere bir yenisini daha ekliyor. Efeler’de ilk olacak Kuvayı Milliye Anı Evi, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açılış kurdelesini keseceği coşkulu bir törenle hizmete açılacak.

  Efeler halkını 15 Şubat Perşembe günü saat 13.30’da, Veysipaşa Mahallesi 1607 Sokak No: 1’deki Kuvayı Milliye Anı Evi’nin açılış törenine davet eden Başkan Atay, “Değerli Efeler Ailem, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in katılımlarıyla Kuvayı Milliye Anı Evi’mizi açıyoruz! Milli mücadele ruhunu yeniden yaşayalım, açılışımızda hep birlikte buluşalım” dedi.