• Hatice Gençay ve damadına kötü haber

  Aydın Şafak Gazetesi ve İzmir’de yayın yapan Telegram Haber’de Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay'ın damadı Cem Armutlu hakkında ortaya atılan iddialar ve çıkan haberler, bizzat Özgür Özel tarafından takibe alındı.

  08:47:28 | 2024-07-04

  Edinilen bilgiye göre;

  Özgür Özel, haber ve iddiaların doğru olup oladığını Aydın'daki kaynaklarına sordu. Hepsi atadan dededen sıkı CHP’li ve dürüstlükleriyle tanınan kaynaklar, haberlerin doğruluğunu teyit etti. Bunun üzerine Özgür Özel, bizzat ilgilenip gereğini yapacağı hususunda, herkesin müsterih olmasını istedi.

  ÖZGÜR ÖZEL NE DEMİŞTİ?

  Aydın temsaları sırasında Nepotizm yani eş-dost-akraba kayırmacılığı konusunda tüm CHP’li Belediye Başkanlarını uyaran CHP Lideri Özgür Özel, “Bizim belediyelerimiz ve iktidarımızda nepotik kayırmacılık olmayacak. CHP’li belediyelerde böyle bir durum olursa bizzat vatandaşlarımız beni arasınlar. Hiç çekinmeden gereğini yaparız” demişti. Özgür Özel’in ve ayrıca pek çok açıklamasında İstanbul BŞB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun uyarılarına rağmen Hatice Gençay uyarılara kulak asmamış, Tayyip Erdoğan modeli mavi ceket ile Özgür Özel'in programına katılan damadını, partinin üst düzey isimleri ile tanıştırmıştı.

  CHP Lideri Özgür Özel ve CHP Genel Merkezi'ni bu örnek tutumlarından dolayı kutluyor, basın olarak kamuyu aydınlatma görevimiz sırasında halk adına ve toplum yararına gazetecilik örneğine gösterdiğimiz haberlerimize ilişkin doğrudan tavır koyan vatansever CHP’lilere Türk Milleti adına teşekkür ediyoruz.